Zöld klub és Szakkoli piknik

04.18-án a szakkollégisták, korábbi és jelenlegi Egyesületi tagok részvételével megtartottuk éves közgyűlésünket. Esett szó a tervezett programokról, pályázatokról, önkéntesek bevonásáról is. A közgyűlés után Dr. Malatinszky Ákos tartott egy rövid előadást az összegyűlteknek a ZK elmúlt éveiről. Az eseményt egy közös vacsorával, ismerkedéssel, kötetlen beszélgetéssel zártuk. A következő hasonló programunk május folyamán várható, részletekkel hamarosan jelentkezük.

Amennyiben szívesen támogatnád a Zöld Klub újraindulását, kérjük gondolj ránk az adóbevallásod készítésekor is.
Adód 1%-ának felajánlásával hozzájárulhatsz ahhoz, hogy ismét szakmai programokat, találkozókat és közösségi kezdeményezéseket szervezhessünk.

Előre is köszönjük a támogatásodat!
GATE Zöld Klub Egyesület
18671238-1-13